Föremål som liknar esfahan
2039 Esfahan
semiantik, 133x196
Såld: 2.800 kr
Såldes den 3 december 2012
7021 Esfahan
1900-talets början, 142x212
Såld: 8.100 kr
Såldes den 28 maj 2012
1013 Esfahan
Såld: 3.100 kr
Såldes den 28 november 2011
2725 Esfahan
Såld: 4.000 kr
Såldes den 13 december 2010
4017 Esfahan
Såld: 22.000 kr
Såldes den 31 maj 2010
7004 Esfahan
Semi-antik 207 x 142
Såld: 7.000 kr
Såldes den 30 november 2009
7021 Esfahan
tidigt 1900-tal, 146x222
Såld: 17.000 kr
Såldes den 30 november 2009
1013 Esfahan
Semi-antik , 145x235, fläckar, stains
Såld: 13.000 kr
Såldes den 26 maj 2008
1016 Esfahan
Såld: 8.000 kr
Såldes den 26 maj 2008